Showroom Volvo Firma Karlik
w Zielonej Górze

KONTAKT: Artur Grzesik 692 050 703

KONTAKT:

                              

Artur Grzesik: 692 050 703                       Iwona Skafiriak: 692 050 708

Showroom marki Volvo w Zielonej Górze.

Od 8 maja br. Firma Karlik Autoryzowany Dealer Volvo w Galerii Grafitt przy ulicy Bohaterów Westerplatte 24 prezentuje modele Volvo. Klienci mają okazję poznać skandynawską markę w nowoczesnym, eleganckim  showroomie.

„Miejsce, które stworzyliśmy w Zielonej Górze jest odpowiedzią na doświadczenia, jakie od lat zbieramy reprezentując markę Volvo w województwie lubuskim. Cieszymy się, że teraz możemy wraz z naszymi samochodami być bliżej klientów zainteresowanych marką Volvo oraz samochodami klasy premium. Showroomu w Galerii Grafitt nie jest naszym pierwszym projektem punktu sprzedaży samochodów w kompleksie handlowym i po dobrych wynikach pop up store’u w Starym Browarze w Poznaniu wiemy, że tego typu obiekty są dobrze postrzegane oraz oceniane przez konsumentów”.  – wypowiada się Łukasz Jankowiak, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Volvo w Firmie Karlik.

Showroom w galerii handlowej ma wydzieloną, przeszkloną strefę do rozmów z klientami, a na ekspozycji  zaprezentowane są  między innymi  luksusowe modele Volvo z najnowszej serii 90 oraz oryginalne akcesoria Volvo LifeStyle Collection.  Osoby odwiedzające to miejsce spotkają się z obsługą profesjonalnych doradców handlowych, którzy służą wiedzą nie tylko produktowo-sprzedażową, ale też doradzą w zakresie doboru najdogodniejszej dla danego Klienta formy finansowania lub ubezpieczenia.

Zapraszamy do showroomu Volvo Firma Karlik, który mieści się w Galerii Grafitt na poziomie parteru i jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-18.00 oraz w sobotę od 10.00-15.00

KONTAKT: 

Showroom Volvo Firma Karlik 

Galeria Grafitt – parter,  ul. Bohaterów Westerplatte 24, Zielona Góra.

tel: 692 050 708

aktualne promocje

Zapraszamy na dni otwarte Volvo XC40

więcej

Poznaj nowe Volvo XC40

więcej

Napisz do nas

Doradca Handlowy

Artur
Grzesik

Artur Grzesik

692 050 703

a.grzesik@karlik.dealervolvo.pl

Asystentka sprzedaży – Showroom

Iwona
Skafiriak

Iwona Skafiriak

692 050 708

i.skafiriak@karlik.dealervolvo.pl